Ogłoszenia parafialne - 29.01.2023

29.01.2023 - IV Niedziela Zwykła

Wtorek - wspomnienie Św. Jana Bosko, kapłana,

Czwartek - Święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej; Msze Święte w godz.: 7.00, 9.00, 16.00 w kaplicy i 17.00; na Mszach Św. będzie poświęcenie gromnic. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego - składka na klasztory klauzurowe.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź Święta w czwartek od godz. 16.30; w piątek rano od godz. 6.30 w kościele i w kaplicy; po południu od godz. 16.00. Do południa odwiedzimy chorych w domach z posługą sakramentalną. Kandydatów do Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą i na ostatnie spotkanie formacyjne przed Bierzmowaniem.

3. W sobotę w kaplicy o godz. 8.00 Msza Święta z Nowenną do Matki Bożej Dobrej Rady, a po południu w kościele o godz. 16.15 różaniec wynagradzający i modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące.

4. Przyszła niedziela to pierwsza w miesiącu - rano po Mszy Świętej będzie zmiana tajemnic różańcowych.

5. „Bóg zapłać” za sprzątanie świątyni. Prosimy w dalszym ciągu Parafian z nr 149 – 158.

6. Wydział Duszpasterstwa Ogólnego naszej Kurii Diecezjalnej w Tarnowie organizuje kolejny kurs dla fotografów i filmowców w czasie uroczystości liturgicznych. Szczegółowa informacja na ten temat jest na tablicy ogłoszeń.

Intencje Mszy Św. poza Parafią – 30.01-05.02.2023

Ks. Krzysztof - + Ryszarda Madeja od rodziny z nr 477
Ks. Stanisław - + Ryszarda Madeja od rodziny Prokopów z nr 483A
Ks. Marek Kluz - + Andrzeja Chrostka od kolegi Kazimierza Jopa (greg.)
Ks. Piotr Rypulak - + Marii Iwan od Anny i Marka Kaziród (greg.)
Ks. Dariusz Stankiewicz - + Anny Szponder od koleżanek i kolegów syna Józefa z Zakładów Mechanicznych - Tłocznia (greg.)
Ks. Witalij Cybulski - + Stefanii Mazur (greg.)
Ks. Józef Lipiecki - + Emilii Flis od siostry Apolonii i Kazimierza Drozdów (greg.)
Ks. Józef Kloch - + Władysławy Mazur od Barbary i Piotra Koziołów
Ks. Grzegorz Radzisz - + Krzysztofa Chrupka od kuzynki Urszuli Salawa z rodziną

Ks. Krzysztof - + Ryszarda Madeja od Jolanty i Józefa Jopów
Ks. Stanisław - + Ryszarda Madeja od koleżanek ze szkoły
Ks. Marek Kluz - + Andrzeja Chrostka od rodziny Chruszczów (greg. - zakończenie)
Ks. Piotr Rypulak - + Marii Iwan od Izabeli Kantor z rodziną (greg. - zakończenie)
Ks. Dariusz Stankiewicz - + Anny Szponder od koleżanek i kolegów syna Józefa z Zakładów Mechanicznych - Tłocznia (greg. - zakończenie)
Ks. Witalij Cybulski - + Stefanii Mazur (greg. - zakończenie)
Ks. Józef Lipiecki - + Emilii Flis od Ryszardy i Krzysztofa Kopaczów z rodziną (greg. - zakończenie)
Ks. Józef Kloch - + Władysławy Mazur od rodziny Eweliny Kuma z rodziną
Ks. Grzegorz Radzisz - + Krzysztofa Chrupka od kuzynki Katarzyny Pęcak z rodziną

Ks. Krzysztof - + Ryszarda Madeja od Jolanty i Józefa Jopów
Ks. Stanisław - + Ryszarda Madeja od rodziny Kardasiów
Ks. Marek Kluz - + Andrzeja Chrostka od właściciela, dyrekcji i pracowników Hut Szkła Tadeusza Wrześniaka
Ks. Piotr Rypulak - + Marii Iwan od Izabeli Kantor z rodziną
Ks. Witalij Cybulski - + Edwarda Szatko od Sławomira Rdzaka z rodziną
Ks. Józef Lipiecki - + Emilii Flis od rodziców i wychowanków Grupy „Motylki” Przedszkola w Błoniu
Ks. Józef Kloch - + Władysławy Mazur od koleżanek i kolegów z pracy córki Bernadetty
Ks. Grzegorz Radzisz - + Krzysztofa Chrupka od cioci Marii i Andrzeja Lebryków

Ks. Krzysztof - + Ryszarda Madeja od rodziny z nr 232
Ks. Stanisław - + Ryszarda Madeja od kuzyna Dariusza z rodziną
Ks. Piotr Rypulak - + Marii Iwan od P. Stańczyka z nr 378
Ks. Witalij Cybulski - + Edwarda Szatko od Anny i Mariusza Mietelskich z Zaczarnia
Ks. Józef Lipiecki - + Emilii Flis od koleżanek córki Marty z Przedszkola w Błoniu
Ks. Grzegorz Radzisz - + Krzysztofa Chrupka od cioci Marii i Andrzeja Lebryków

Ks. Piotr Rypulak - + Marii Iwan od Ireny Kaziród
Ks. Witalij Cybulski - + Edwarda Szatko od Roberta i Edyty Chyła ze Stalowej Woli
Ks. Józef Lipiecki - + Emilii Flis od Bernadetty i Adama Jopów z Szynwałdu
Ks. Grzegorz Radzisz - + Krzysztofa Chrupka od rodziny Galusów

Ks. Piotr Rypulak - + Marii Iwan od rodziny Wzorków
Ks. Witalij Cybulski - + Edwarda Szatko od Haliny i Kazimierza Hetmanów
Ks. Józef Lipiecki - + Emilii Flis od rodziny Nalepków z Zalasowej
Ks. Józef Kloch - + Władysławy Mazur od Marty i Piotra Barnasiów
Ks. Grzegorz Radzisz - + Krzysztofa Chrupka od rodziny Galusów

Ks. Stanisław - + Ryszarda Madeja od kuzynki Marty Kopacz z rodziną.
Ks. Piotr Rypulak - + Marii Iwan od Stanisława i Honoraty Kusków
Ks. Dariusz Stankiewicz - + Anny Szponder od koleżanek i kolegów z pracy synowej Haliny
Ks. Witalij Cybulski - + Edwarda Szatko od kuzyna Jerzego Borucha z rodziną
Ks. Józef Lipiecki - + Emilii Flis od kolegów i koleżanek z klasy córki Marty